CommissieContactpersoonEmailadres
WOC (Wedstrijdorganisatiecommissie)Alexander Andriesewoc@avsprint.nl
JuryWilgert Strikjuco@avsprint.nl
Materiaalcommissie (wedstrijden)Kees Brosens a.i.
WedstrijdsecretariaatKees Snepvangers a.i.wedstrijd@avsprint.nl
EHBOEls van de Vaartsportzorg@avsprint.nl
Reanimatie commissieAd Oomenreanimatie@avsprint.nl
Medische commissieHan de Vethclubarts@avsprint.nl
Organisatiecommissie NK 2019 indoor voor JuniorenSonja Bakkervrijwilligernkjindoor2019@gmail.com
KantineJohan de Koning Sr.kantine@avsprint.nl
AccommodatieJohan de Koning Sr.accommodatie@avsprint.nl
Vrijwilligerscommissievacant
KlusteamJohan de Koning Sr.accommodatie@avsprint.nl
Fris en Fruitig (maandelijkse schoonmaakploeg)Johan de Koning Sr.accommodatie@avsprint.nl
Opleidingenvacant
Sponsorcommissievacant
JAC (Jeugdactiviteitencommissie)Petra Kwerreveldsecretariaat@avsprint.nl
NieuwsbriefAnke Derksenieuwsbrief@avsprint.nl
Webredactievacant