Bepaal jij straks de uitslag van grote wedstrijden?

(archieffoto: Niels van de Laarschot fotografie)
SPRINT zoekt mensen die graag aan de slag willen als bediener van de Elektronische Tijdwaarneming (ET). De ET wordt bijvoorbeeld ingezet om te bepalen wie heeft gewonnen. Zo kan het zo maar zijn dat jij in de toekomst als eerste de finishfoto tijdens grote wedstrijden ziet.
De ET wordt steeds belangrijker bij het professionaliseren van atletiek. We zoeken een medewerker ET en een chef ET. Dat is ontzettend belangrijk bij het bepalen van de uitslag tijdens een wedstrijd.
Wat ga je doen?
Je zal worden ingezet tijdens kleine én grote atletiekwedstrijden en bent daarbij bezig met bijvoorbeeld het opbouwen van de installatie, het instellen van apparatuur, finishfoto’s aflezen en de uitslag opmaken.
Wat zoeken we?
Om medewerker of chef ET te worden, moet je in ieder geval gevoel hebben voor techniek. Tijdens wedstrijden is het belangrijk dat je stressbestendig bent en langere tijd snel en geconcentreerd kan werken.
Je hebt een ontzettend belangrijke rol tijdens wedstrijden. Maar jij straalt rust en vertrouwen uit en kijkt ernaar uit om aan de slag te gaan.
Wat krijg je?
SPRINT biedt je 3 workshops van ieder 3 uur aan. Daarnaast krijg je twee zelfstudiedelen en een afsluitende praktijkbeoordeling. Zo heb je genoeg kennis in huis om als medewerker Elektronische Tijdwaarneming (ET) aan de slag te gaan. Je kan direct bij baanwedstrijden van start.
Wil je meer weten?
Heb je interesse of wil je misschien meer weten? Bel of mail dan met Wilgert Strik: wilgert.strik@live.nl of 06–44050498. Tot snel!
Reacties
Bepaal jij straks de uitslag van grote wedstrijden? — Geen reacties
HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>