Bootcamp SPRINT gaat weer van start!
De eerste bootcamp is aanstaande zaterdag 23 mei om 9.00 uur.
Vanwege Coronamaatregelen start de bootcamp in het Mastbos bij het Boshuis (voorbij Boswachter Mastbosch op de kruising met de Bouvignedreef rechtdoor aan de linkerkant).
De trainingen worden afwisselend gegeven door Boetje Pattirane en Léandra Sprenkels.
De bootcamp vindt om de week plaats.
De komende maanden is dat op zaterdagen 23 mei, 6 en 20 juni, 4 en 18 juli, 1, 15 en 29 aug, 12 en 26 sept, 10 en 24 okt.
Meedoen?
Iedereen kan meedoen met de bootcamp; je hoeft geen basisconditie te hebben -> daar zorgen wij voor! Heb je die wel, omdat je bijvoorbeeld 3 x per week hardloopt of een andere sport beoefent? Dan ben je ook welkom bij de bootcamp van SPRINT, want bij ons word je sterker en daar pluk je bij andere sporten ook de vruchten van!
Je hebt niets speciaals nodig om te bootcampen. Trek gewoon je sportkleding en sportschoenen aan.
Praktisch
Wanneer je geen lid bent van SPRINT mag je twee gratis proeflessen volgen. Daarna kun je lid worden en ook mee gaan lopen in een hardloopgroep, maar als je alleen wilt bootcampen, kun je kiezen voor een 8-rittenkaart voor € 40,00. Heb je nog vragen? Neem dan contact op met Léandra op 06 48498255.