Zoals je weet is de Grote Club Actie van start gegaan en we zijn goed op weg maar we willen beter! We zijn de 1000 loten gepasseerd en gaan voor een nieuw record om de bijna 1300 loten van vorig jaar te verbeteren.

knop-groteclubactie

Wat kun je nog doen om loten te bestellen?
Ga naar de SPRINT-site en klik op de knop Grote Club Actie.
Hier kun je het gewenste aantal loten bestellen en steun je SPRINT ook dit jaar weer om de clubkas te ‘spekken’ en een fantastisch jubileum te vieren.

Wacht niet langer!
Tot 23 november kun je de loten bestellen; maar vaak komt van uitstel, afstel en dat zouden we jammer vinden. Mocht je niet online kunnen/willen bestellen: vul dan de machtiging in uit het SPRINT Magazine en doe deze in de inleverbox op de bar in ons clubhuis.

Dit is ook de doos voor onze jeugdleden om het verkoopboekje in te leveren: breng het z.s.m. mee naar de training dan kunnen wij de bestellingen gaan verwerken.

Namens het bestuur: dank je wel!!