RT ELITE TEAM

Runningteam SPRINT lanceert Elite Team om ambities waar te maken

Breda, 27 februari 2026

Het Runningteam (RT) van atletiekvereniging SPRINT zet een belangrijke nieuwe stap in haar sportieve ambities. Met de oprichting van een talentvol Elite Team, aanvullend op de bestaande runningteams, wil de vereniging haar positie verder versterken bij regionale én nationale hardloopwedstrijden.

Het Elite Team staat onder leiding van Gert Jan Wassink, die als RT hoofdcoach zijn methodiek en visie op prestatiegericht hardlopen verder zal uitdragen. Hierbij wordt gewerkt vanuit een sterk samenwerkingsverband met Running Movements en Run2Day Breda, waarmee kennis, begeleiding en faciliteiten optimaal worden gebundeld.

Het nieuwe Elite Team biedt getalenteerde atleten een omgeving waarin zij zich op hoog niveau verder kunnen ontwikkelen. Tegelijkertijd fungeert het team als krachtige stimulans voor lopers in de overige Runningteam-groepen: een duidelijke stip aan de horizon en een bron van motivatie om door te groeien.

Met deze uitbreiding onderstreept atletiekvereniging SPRINT haar visie op talentontwikkeling en prestaties, waarbij ambitie, kwaliteit en inspiratie centraal staan binnen de gehele vereniging.